Bizi Arayın: 0212 222 97 24
Takip Edin:

Halı Saha Yapan Firmalar

Buradasınız:

Halı Saha Yapan Firmalar

Halı Saha Yapan Firmalar

Halı saha yapan firmalar yurdumuzun dört bir yanında olmakla birlikte en çok İstanbul'da bulunmaktadır. İnsanların spor yapmak, futbol yapmak istediklerini biliyoruz. Bu yüzden profesyonel anlamda bir kariyer yapamamış kişiler halı sahaları tercih etmektedirler. Halı saha yapımı bu noktada çok önem arz etmektedir.

Halı Saha Yapan Firmalar

Kalitesiz ürünler ile halı saha yapan firmalar spor yapan kişilerin sakatlanmalarına sebep olabilirler. Eskiden kum üzerinde yapılan bu spor, Açık ve kapalı halı sahaların artması ile artık daha sağlıklı olan suni çim üzerinde yapılmaktadır.

Halı Saha Yapan Firmalar araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken bazı husular bulunmaktadır. Bunlardan ilki referans incelemesidir. Firma farklı illerde projeler yapmışsa ve farklı kurumlara (sadece bir kuruma yönelik olmayan Örneğin: sadece okullar) işler yapmışsa bu tercih edildiğini gösterir.  Bunun yanı sıra malzeme ve dayanıklılıkta çok önemlidir. Referans verilen kurumlarla konuşularak işin kalitesi hakkında bilgi alınabilir.

Halı Saha Yapan Firmalar

Sosy Sport halı saha yapımı konusunda yıllardır hizmet vermekte ve konusunda uzman bir firmadır. Firmamız kurmuş olduğu her halı sahaya garanti vermektedir.

Teknik ekibimiz her şartta sizden yardımını esirgemez ve her türlü teknik destek size verilir.

Halı Saha Yapan Firmalar

Sosy sport açık ve kapalı halı saha yapımı işlerinde en iyi suni çim, en iyi demirler ve telleri kullanır. Bugüne kadar tüm yaptığı işlerde malzeme kalitesi ve mühendislik açısından olumsuz herhangi bir geri dönüşüm olmamıştır.

Her türlü sorunuz, bilgi almak ve fiyat teklifleri için için iletişim sayfamızı kullanablirsiniz.

İLETİŞİM
  • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Alaattin Elmas Sok.(İpekböceği Sk.) No:26/A
    Şişli, İstanbul
  • Tel: 0212 222 97 24 / 0532 200 57 94
  • Email: info@sosy.com.tr
HAKKIMIZDA

Reha MENALİ tarafından 2012 yılı sonlarında kurulmuş, Kapalı halı Saha yapımı, Açık Halı saha yapımı, Halı Saha Yapımı, Teni kortu yapımı alanlarında sektöre hâkim, işinde uzman kadrosuyla sektörün eksi ve artılarını çok iyi analiz ederek tüm bilgi ve birikimiyle Değerli Müşterilerimizin...

Devamı

COPYRIGHT

Copyright © 2018 - Sosy Sport | Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde kullanılan materyallerin tümü Sosy Sport İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir, izinsiz kopyalanması,çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.