Bizi Arayın: 0212 222 97 24
Takip Edin:

Tenis Kortu Yapımı

Buradasınız:

Tenis Kortu Yapımı

Tenis kortu yapımı doğal olarak son derece keyifli bir spor dalı olan Tenis sporunun yapılması için kurulur. Ancak bu sporun önemi ülkemizde daha yeni yeni anlaşılmaya başladı. Aslında bu konuda spor tesislerinin çok yeterli olduğunu söyleyemeyiz. Ancak son yıllarda insanların spora verdikleri önem spor tesisi taleplerini de artırdı. Özellikle futbol sahaları, tenis kortu ve basketbol maçları için özel tesislere ihtiyaç duyuluyor. Tenis kortu yapımı, sporun gerektirdiği şekilde büyük bir titizlikle hazırlanmalıdır. Teniste oyuncunun topun atıldığı andan itibaren hareketleri çok hızlı olur. Belki de göz açılıp kapanma süresi içinde topa tekrar vurmak için sıçraması gerekecektir. İşte tam bu noktada zeminin düzlüğü ve kortun konuşlanması devreye girerek hareketi risksiz ve başarılı hale getirilir.

İster amatör ister profesyonel oyuncular olsun tenis oynamayı seven herkes sahadaki ölçüm ve kurulumun doğruluğunun farkına varır. Tenis kortu yapımı esnasında zeminin eğriliği veya kortun yanlış kurulumu oyunun kalitesini de düşürecektir. Özellikle bu tür mekânları kiraya veren firmaların tenis kortu yapımı için profesyonel desteğe ihtiyaçları vardır. Futbol, voleybol ve basket bol oynamayı seven herkes bu sahaları grup halinde kiralayabilirler. Daha önceden rezervasyon yaptırıldığı takdirde saha o saatlerde size ayrılmış olur. Ödemeler ise grup arasında paylaşılarak yapılır. Profesyonel takımlar da her karşılaşama için saha kiralar. İşletmelerin müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet sahanın tercih edilmesi için önemli bir etkendir.

Tenis kortu yapımı için zemin kaplamalarında kiremit tozu akrilik ve suni çim zemin kaplama oldukça sık kullanılan zemin kaplama modelleridir. Son zamanlarda zemin kaplamalarda daha çok suni çim kullanılmakta. Hem sağladığı konfor hem de şık dekorasyon özelliği ile suni çimler halı sahaların vazgeçilmez zemin kaplaması olmuştur. Tenis kortu istenilen tüm işletmeler için yapılabilir. Otellerde, okullarda, parklarda, piknik alanlarında ve başlı başına bir mekânda da yapılabilir. Tenis kortu yapımında teknik olarak ön görülen tüm hesaplama ve ölçümler yapılır ve saha bu ölçümlere uyularak hazırlanır. Önemli olan mekânı tenis kortu olarak dizayn edecek firmanın size sunduğu profesyonellik, kalite ve fiyat seçenekleridir. Harcadığınız tüm parayı kısa sürede kiralama sistemi ile tekrar kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.


İLETİŞİM
  • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Alaattin Elmas Sok.(İpekböceği Sk.) No:26/A
    Şişli, İstanbul
  • Tel: 0212 222 97 24 / 0532 200 57 94
  • Email: info@sosy.com.tr
HAKKIMIZDA

Reha MENALİ tarafından 2012 yılı sonlarında kurulmuş, Kapalı halı Saha yapımı, Açık Halı saha yapımı, Halı Saha Yapımı, Teni kortu yapımı alanlarında sektöre hâkim, işinde uzman kadrosuyla sektörün eksi ve artılarını çok iyi analiz ederek tüm bilgi ve birikimiyle Değerli Müşterilerimizin...

Devamı

COPYRIGHT

Copyright © 2018 - Sosy Sport | Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde kullanılan materyallerin tümü Sosy Sport İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir, izinsiz kopyalanması,çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.