Bizi Arayın: 0212 222 97 24
Takip Edin:

Hakkımızda

Buradasınız:

Hakkımızda

SOSY SPORT İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ
Reha MENALİ tarafından 2012 yılı sonlarında kurulmuş, sektöre hâkim, işinde uzman kadrosuyla sektörün eksi ve artılarını çok iyi analiz ederek tüm bilgi ve birikimiyle Değerli Müşterilerimizin Açık/Kapalı Halı Saha ve Basketbol sahaları, Tenis Kortları ve Çok Amaçlı Spor Sahaları projelerinde imalat, malzeme desteği ve montaj olmak üzere tecrübeli uzman kadrosuyla en hesaplı olmasa bile en iyi hizmeti verme bilinci ile faaliyetlerine başlamıştır.

Hedefimiz;
Bugüne kadar öncü ve kaliteleri tartışılmaz üreticilerin satış departmanında yıllarca çalışmış olup, bu süre zarfında elde edilen tüm tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize kendi adımıza sunmaktır.

Amacımız;
Tecrübelerimizin bize gösterdiği en önemli şey, müşterilerden gelen şikayetin satış sonrası organizasyon ( malzeme, sevkiyat, montaj ekibi, montaj tarihi vs) bozukluğu olduğunu gördük.
Bu organizasyon bozukluğunun satılan ürünün fiyatını ve kalitesini unutturduğuna çok kez şahit olduk. Bu önemli noktadan yola çıkarak Değerli Müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmayı kendimize asıl olarak amaç edindik.

Prensiplerimiz;

Profesyonel ve kaliteli yönetim anlayışımızla doğru orantılı olarak, sunduğumuz malzeme ve işçilik konusunda hiçbir zaman kaliteden ödün vermemeyi yegâne prensip edindik. Başarılarımızı her geçen gün gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerimizle sizlerin destek ve güvenine layık olmak her daim ilk hedefimiz olacaktır.


İLETİŞİM
  • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Alaattin Elmas Sok.(İpekböceği Sk.) No:26/A
    Şişli, İstanbul
  • Tel: 0212 222 97 24 / 0532 200 57 94
  • Email: info@sosy.com.tr
HAKKIMIZDA

Reha MENALİ tarafından 2012 yılı sonlarında kurulmuş, Kapalı halı Saha yapımı, Açık Halı saha yapımı, Halı Saha Yapımı, Teni kortu yapımı alanlarında sektöre hâkim, işinde uzman kadrosuyla sektörün eksi ve artılarını çok iyi analiz ederek tüm bilgi ve birikimiyle Değerli Müşterilerimizin...

Devamı

COPYRIGHT

Copyright © 2018 - Sosy Sport | Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde kullanılan materyallerin tümü Sosy Sport İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir, izinsiz kopyalanması,çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.