Bizi Arayın: 0212 222 97 24
Halı Saha Yapımı, Kapalı Halı Saha, Suni Çim
Takip Edin:
 • Suni Çim

  Saha zeminlerini kaplamada kullandığımız suni çimler
  farklı özellikler göstermektedir. Dokuların sıklığı ve
  kanlınlığına göre isimleri ve ölçüleri farklılık göstermektedir.
 • Halı Saha Yapımı

  Açık mini futbol sahaları için tasarlanmıştır. Açık alanda
  kullanılacak şekilde üretilmiştir. Ergonomik kontrol paneli
  ile montajı ve kullanımı çok kolaydır. Yıllarca sorunsuz çalışabilir.
 • Kapalı Halı Saha

  Sahaların çevresinde kullanılan Fens telleri hem alanı dış müdehale
  ve etkenlerden korur hemde içerideki oyun materyallerinin dış alana
  çıkmasını önler.

ÖNEMLİ UYARI

KAPALI HALI SAHA ; Konstrüksiyon sistemi yapılmadan önce AutoCad çizimi mutlaka bir mühendis tarafından kontrol edilmelidir hatta mümkünse Mühendisinizden gerekli programları kullanarak ( Sap 2000-XSteel gibi ) konstrüksiyonun statik hesaplarını çıkarmasını isteyiniz. Fakat bunu bir inşaat mühendisinin çözmesi yerinde olur çünkü sadece programı kullanabilmek bir sey ifade etmeyebilir,inşaat teknik bilgisine çok ihtiyaç olacaktır.

Devamı

Haberler


İzmir Limontepe Yaşam Park Halı Saha Yapımı çalışmamız tamamlanmıştır.


İzmir Karabağlar İlçesi Naci Şensoy Anadolu Lisesi Halı Saha Yapımı çalışmamız tamamlanmıştır.


İstanbul Etiler Naturel Park Halı Saha Yapımı çalışmamız tamamlanmıştır.


Aydın Didim ilçesi Didim Anadolu Lisesi Halı Saha Yapımı çalışmamız tamamlanmıştır.


Adana Sular Halı Saha Yapımı çalışmamız tamamlanmıştır.


İzmir Konak İlçesi Eşrefpaşa Anadolu Lisesi Halı Saha Yapımı çalışmamız tamamlanmıştır.


Muğla Göçek Zeytin Adasında Suni Çim çalışmamız tamamlanmıştır.


Sosy Sport kapalı halı saha konusunda deneyim sahibidir. Halı saha sosyal tesisleri, istanbul avrupa yakası, anadolu yakası ve 81 ilimizde kapalı halı saha yapımı üstlenmiştir.


Sosy sport, halı saha yapımı faaliyetlerini 81 ilde sürdürmektedir. Halı saha maliyeti ve halı saha m2 maliyeti konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bildiğiniz gibi kapalı halı saha yapımı içerisinde suni çim kullanılmaktadır. Suni çim fiyatları kapalı halı saha yapımı içerisinde toplu olarak size sunulmaktadır.

HALI SAHA YAPIMI

Halı Saha Yapımı ve Suni Çim Yapan firmalar arasında olan Sosy Sport; kapalı, açık, tenis kortu gibi spor alanlarında daima kaliteyi hedeflemektedir. Spor severlere şehir içinde spor keyfi yaşatmak için konforlu ve dekoratif alan olanakları sunuluyor. Halı sahalar her kesimden insanın kullanabilecekleri özel spor mekânlarıdır. Futbolu seven herkes bu sahalarda futbol özlemini giderebilir. Mahalleden arkadaşları ile haftalık futbol karşılaşmasına katılanlar, iş arkadaşlarıyla aylık maç yapmak isteyenler, gençler, orta yaşlılar kısacası maç yapmak için bir araya gelen tüm gruplar halı sahalarda doya doya koşabilir.

Yapımı eğitimli ve teknik bilgiye sahip kişilerin bir arada çalıştığı firmalar tarafından yapılır. Çünkü normal maç standartlarına uygun ölçümlerin kullanılması şarttır. Kale konumu, çizgiler ve hatta sahanın yapımında kullanılan çimlerde çok önemlidir. Kapalı veya açık olması da mekâna ve işletme sahibin tercihine göre değişir. Bu işlemlerin tamamı profesyonel olarak hizmet veren firmalar tarafından yapılır.

Sahada kullanılan suni çimin kalitesi, sahanın büyüklüğü, tribün ve kenar çerçevesi de yapımda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar arasında yer alıyor. Sahanın arsa içinde doğru konumlanması için tüm hesaplamalar titiz bir şekilde yapılmalıdır. Yapım esnasında kazı işlemleri için iş makinalarına ihtiyaç duyulacaktır. Drenaj sistemin uygulanması da ihmale gelmeyecek bir konudur. Yani herhangi bir yağış esnasında suyun tahliye edilmesi için özel bir sistem oluşturulmalıdır.

Yapılan işlemler esnasında en dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de sahanın tamamı ile dümdüz olmasıdır. Sahada tümsek veya eğrilik olması mümkün değildir. Bu işlem sonrasında sıkıştırma işlemi ile sahanın zeminleri sağlamlaştırılır. İnşa aşamasında yapılan yanlışlıklar maç yapan kişiler için ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilir. Halı sahaların günün her saatinde kullanılabileceği gözden kaçırılmamalıdır. Bunun için sıradaki işlem ışıklandırma ve aydınlatma sitemleridir. Bu sistemin kurulması yine profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Kalenin sahaya bakan ön ve arka konumu da ince hesaplamalarla yapılır.

İLETİŞİM
 • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Alaattin Elmas Sok.(İpekböceği Sk.) No:26/A
  Şişli, İstanbul
 • Tel: 0212 222 97 24 / 0532 200 57 94
 • Email: info@sosy.com.tr
HAKKIMIZDA

Reha MENALİ tarafından 2012 yılı sonlarında kurulmuş, Kapalı halı Saha, Halı Saha Yapımı, Suni Çim alanlarında sektöre hâkim, işinde uzman kadrosuyla sektörün eksi ve artılarını çok iyi analiz ederek tüm bilgi ve birikimiyle Değerli Müşterilerimizin...

Devamı

COPYRIGHT

Copyright © 2016 - Sosy Sport | Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde kullanılan materyallerin tümü Sosy Sport İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir, izinsiz kopyalanması,çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.